Koncert :)

21. března 2007 v 19:17
Začlo to všechno tím, že sem se Hance zmínila o tom, že budu mít v úterý koncert. Hanča řekla, že by se ráda přišla podívat, takže proč ne, aspoň mě podpoří!! Řekla sem, ať u nás spí, ale Hani se nejdřív nechtělo, ale po dlouhéééééééém..ne kecam..přemlouvání stejně svolila...přece nebude jezdit večer domů, když u nás může spát ;) Takže v 17 hodin u mě byla Hanka, jenže to já sem teprv začla hledat silonky a oblíkat se.. Zvonek: Crrrr!!! " Ahooooj, mě si vůbec nevšímej, lítam tu nahá..se teprv oblíkam " bylo první, co sem na Hanku vybafla u dveří :D "Do hájeeee..já mam vsechny silonky děravý...ááááááááá!!!" Nakonec sem ňáký našla, oblíkla se, vzala noty a vyrazily sme! Přišly sme akorát na půl šestou, abych si ještě skladbičku přehrála..Samozřejmě, že sem opět hrála úplně POSLEDNÍÍÍ!!!! "Já se bojíííím :(" "Ale neboooj to zmákneš!" uklidňovala mě Hanča :-* Tak jo, řikám si..jenže čím víc se to blížilo, tím sem měla větší trému.."Ježiiš..ja sem uplne blbá, proste na lidi kašlu, to zahraju a hotovo!" Začly mi tuhnout ruce a tak mi Haniškaa..moje zlatíčko..muselo hřát ruce, než sem šla hrát! Mimochodem, moc ti děkuju :-* A už to tu bylo.."Tak hodně štěstí" volala na mě Hanka. Skladbu sem sice podle svejch představ nezahrála, protože sem byla na začátku docela rozklepaná, ale paní učitelce se to líbilo, což nechápu :P Dycky dyž se to nelíbí mně, tak jí jo :) Ale co..sem ráda ;)
Zmrzlí na kost sme přišly domů a protože sme měli tááááááááááákhle moc velkej hlad, šly sme rovnou do kuchyně *JOKINGLY* Vyndala sem rohlíky a eště něco a povídam "Copa kdybysme si udělaly míchaný vajíčka??" "Jooooooo!" Takže Hanka nechala otevřenej jogurt a chopila se toho a ja sem začla pripravovat oblohu :) Nakousanej rohlík kterej měla původně k jogurtu si Hanča nechala na kuchyňský lince no a samozřejmě, že táta za chvíli začal remcat..: "Proč je tady rohlíííííííík??Dyť voschnee!!" Takže chudák Hani ho musela dojííst..:( Mňaaam..bylo to výborný, že i brácha na to měl chuť "Chceš?" "Neee..si to sněz.. :)" řikal furt Hance, i dyž si myslim, že by si dal :D:D:D Po výborný véče sme šly zase ke kompu a chtěly se koukat na Ordinace v růžové zahradě, jenže hned na začátku se nám seknul komp..takze nez sme to znova restartly, zaply a tak podobne..byla pulka pryc..takze sme z toho moc neměly :P:P a navíc sme furt koukali na libko, emaily a icq..:D Kolem desátý sem šla dělat sváči s sebou do školy na druhej den..ňáám..každá sme měly přesnídávku :P, rohlík a dýňovou housku..bylo to tak výborný, že sem dala půlku dojíst Hanče a Janě, protože sem už ani nemohla!
Pak sme si šly zaplavat do vany :D:D a spáát..........................EHM..no spááááááát...asi by se tomu tak říkat nedalo co Hani?? :P Kecaly sme do půlnoci a na začátku nás táta sprdnul, ať neřvem :D Ale byl to SUPRRRRRRRRRRRRRRR pokec!!!Fakt!
Ráno sme vstaly a já šla udělat snídani..nam..velice zdrava co?? :P Jogurt s pomerančem a ovesnejma vločkama :)) no co..dobrý to bylo....Sakra..koukam, že tu píšu jenom vo jídle co??hm..té videt, na co furt myslim :D
Ale opět to byl jeden ze supééééééér strávenejch dnůůů :))) a tímto bych se ti Hani chtěla omluvit, za to, že si musela dojídat rozkousanej rohlííííík :D:D i když si nemusela.. :D:D..pak bych ti chtěla strašně poděkovat, že si na ten koncert se mnou šla, zahřívala mi pacinky a podporovala mě, že si uvařila supr véču a že sme si spolu v noci skvěle popovídaly :-* Mám tě moc ráda..hvězdičko moje :-* :-* :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smíšák smíšák | Web | 21. března 2007 v 19:26 | Reagovat

já mám na ty vajíčka zase chuuuuut, a na tu dýnovou housku takyyy:D téé děs :-*

2 Miška Miška | 21. března 2007 v 20:02 | Reagovat

Noo mi povíídej..deme vařiit vajíčkaa :D

Ti někdy ti housky prinesu do školy :P ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama