V "Blázincii"

12. května 2007 v 19:59
Takže..všechno to začalo tim, že u mě Hanča přespala, protože druhej den sme šly pracovat do Dobřan na festival MEZI PLOTY. Jako do poslední chvíle sem si fakt nemyslela, že to bude přímo v tý léebně, ale "Holky..fakt je to v tom areálu..sem to četla v novinách ..hele" ukazovala mi mamka ráno noviny. Dosnídat, sváču narvat do báglů, eště sbalit deštníky, zuby vyčistit..no a samozřejmě náš "tradiční" běh na tramvaj :P Pan řidič byl hodnej, takže nám neujel a my sme celý udejchaný nastoupily do bambajky.

Pak dojít na parkoviště k Tescu a jedeeeeeeeeeeeeeem. Jak sme po chvilce poznaly, pán kerej nás tam vez, nebyl teda moc sympatickej..a hlavně byl teda namyšleneej... "No já se sem asi nevejdu dozadu!" No tak to bude problém" ..tsssss..my jako řekněte, co je za problém se posunout se sedačkou dopředu :P pfffffffffffff Dorazily sme o.k.(teda za cesty sme si eště vyslechly náš pozdní příchod..prý o 3 minuty :D:D smííííííích) a hurá do práce..no huráá..to asi není moc výstižný. Začlo pršet..nebo lépe řečeno chcááát :D. Vlezly sme do první budovy a čekaly až to přejde...přešlooooooooooooo :D:D Jenže déšť asi nejspíš odradil návštěvníky, takže první 3 hodiny flákačka a pak nudný rozdávání nicneříkajícíh letáků a bonbónů. Sice sme tady potkaly třeba Romana Lasotu :P *JOKINGLY* ale dělat bych tu fakt nemohla..těch lidí mi je líto :( a asi by mi z toho za chvíli hráblo :D Ve 4 hodiny přišlo vysvobození a my jely domů :))) )
Milan: "Kam chcete odvézt?"
H: "No..kam jedeš?"
M: "Sem se ptal, kam chcete vodvézt!"
H: "Noo..tak k Ricardu nebo spíš k Hornátu..do Bolevce."
M: "Jasný!" (to jo teda..mistr světa amoleta :D)
M: "Tak se mějte..a díky..čauuuuuuu!"
já a Hani: "Hm..asi neví, kde je Hornát :D" vysadil nás totiž u Ricarda.."To nás moh ještě svéézt..:( !"
Ale co..tak sme se prošly..jako dyby sme toho chození neměly za ten den dost :D smíích. Došly sme o.k. a brácha pak hodil Hanku na konečnou jedničky, odkud jela domů busíkem.
Ale jo..bylo to fajn, i když mě teda pekelně bolí nohy (a to du zejtra do práce zase..a na promo!), zase sem se podívala někam, kam se asi hned tak někdy nedostanu!!!
P.S. Bylo to fajn Hani :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veraiconica Veraiconica | 14. května 2007 v 17:49 | Reagovat

jj,do blázince do Dobřan to mam přes kopec a v mých depkach a náladach jsem občas Dobřanům ještě blíž :-D ;-)

2 Veraiconica Veraiconica | Web | 14. května 2007 v 17:50 | Reagovat

Bohužel festival jsem nenavštívila :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama