Srpen 2007

Nejlepší pařba, kterou sem zažila :))) !!!

31. srpna 2007 v 22:17
Všechno to začalo v pátek 24.8.2007odpoledne.. už od rána sem byla takový nervózní..no vlastně celej tejden sem se těšila jak maláá...navíc mi si všichni pořád něco špitali za mými zády..a to bylo pořáád : "Čkeeeeej..se dozvííš v pátek.. :P !" no nezbláznili byste se z toho? Ale co..překvápko musí bejt..a kord dyž slavíte s kámoškou narozky :P ;)

Vysávání much aneb zase u nás :D

23. srpna 2007 v 20:36
Njn..kde jinde by to taky mohlo bejt že jo :D
To Hanka v neděli přijela a spala u nás. Přinesla spoustu filmůůůůůůů..jenže my sme ňáááák kecaly a kecaly..takže na filmy došlo až kolem desátý večer..navííííc..ten film byl taková pí***ina :D:D, že Luky u toho usnul (a udělal dobře) a my sme nakonci obě s Hani řekli: cože???o čem to bylo?? :D:D
Nej bylo taky vysávání much :D:D
Luky: "Tywe..co to je na stropě?"
Já a Hani: "Ježíííííš..fůůůůůůůůůůůůůj :D to sou mušky :-! bléééééé"
Já: "Dej pod to Hani papíry..já je zabiju! Jee..to nee..se rozmažou na stropě :D"
Hani: "Tak to vem vysavačem :D"
Já: "Vysavačem??? no tak joooo :D"
Takže kolem jedenác

A Week at the Roxbury :D

14. srpna 2007 v 21:02
Takže..jak už sám název napovídá, nebyl to jen obyčejný týden na Butove :P
Byl to týden smíchu, výtlemů, zážitků a hlavně hlášek !!!
Vyjeli sme v sobotu kolem druhý odpoledne ( jo ještě bych taky mohla říct kdo jel, že jo :D..no takže já, Hani, Maci, Lutcák a Tomáš). Jízda v pohodě..no bodejť by ne, když řídila zdatná řidička Hanka (mimochodem, zejtra dělá řidičááááák..tak všichni držme palečky ;), takže to musí udělat na 100 % protože při takový protekci :D:D..no neřikej nic Hani :P..dyť už jezdíš minimálně 2 roky vid).