Zase jeden pěknej pátek

16. září 2007 v 16:11
Všechno to začalo tim, že se zhroutil plán jet do Poleně :( ale to bysme nebyly my, abysme spolu něco nevymyslely:P
Pude se do kina a pak pařit. Výběr byl jasnej...Medvídek..už dlouho sem se na tendle film chystala ;) Původně nás mělo jít 5..ale Machy nemoh..škoda! Takže v pátek něco kolem čtvrt na šest přilítla Hani autem k nám :D a první, co řekla, bylo: "Promiň..já nestíhááááám :D"pak ještě natankovat u Globusu, kam sme jely asi půl hodiny, protože nám semafory nepřály(jo a mimochodem nepřál nám ani stojan u pumpy :D), vyžehlit Hani vlasy, vyslechnout bráškovo "No kde steeeee?? ",namalovat se a jedééééééééééééééém :P

Hani chudák celá vystresovaná jela, jak to šlo. Honza už na nás u Gigasportu čekal, nasedat a jedéééém do Olympie. Parkoviště plný, takže podzemní garáže to jistily :P (i když obavy tu byly)
"Co když to pak nenajdem?"
"Ale najdeem..je to u čísla 4!" :D:D:D
U jezdicích schodů sme potkali Jirku Švihlu, ale my s Hankou sme hnaly pro lístky..rezervace nám sice o pár minutek utekla, ale místa sme sehnali :P Po schodech dolů sme viděli, že ke klukům ještě přibyl další kámoš Luky Šístek..takže místo toho, abysme si šli koupit anglický rohlíky, kecali sme s klukama :P Pak Hanky vracení se k autu v domnění, jestli nezapomněla zamknout, rozloučení, kupování jídla a pití (kerý sme musely s Hani narvat ke mně do malinkatý kabelky, aby nás do kina pustili :D),čůrání :D a šup na film. Přišli sme už za tmy..ale našli sme to :D Pak ještě výměna míst kůli klukům popcornu, na což si pak Honza stěžoval, protože nás nemoh v kině ošahávat :D:D smíích :D a je to! Film byl bomba! Doporučuj všem ;)
Pak sme se domlouvali, kam pudem. Honzu sem vyhodili u Jekylla, bráchu u Nejistoty a my jeli hodit auto dom. Po noční svačince a rozestlání postelí sme mohli vyrazit do NEJ :))) Honza už taky dorazil, takže už tam byli všichni. Zezačátku nuda :( a ostatní začli pomalu odcházet *TIRED* Jenže my si dali Sambuca pěkně brčkem :D a nálada byla supeeeeeeeer ;) Kolem jedný se to rozjelo a my šli na parket. Nejdřív Noc v Roxbury, na kterou si kluci zase dali tu svou :D, pak maturákový tancování s Honzou na Hříšněj tanec :D a pak Pomáda. Jo a taky setkání s Hanky sestřenkou Magdou, ovšem tak trošku jinak :D Taky už se vám stalo, že dotyčnýho znáte z vyprávění a fotek, ale on vás ne a vy ho pozdravíte?? No tak to byl muj případ! Chudák Magda..nevěděla, kerá bije! No bylo to bomba !!! Kolem čtvrt na tři sme se sbalili a šli s klukama. Rozlučka s Honzou a Zdeňkem, Hanky setkání s Ghostriderem a hurá z kopce domů. Rychlý umytí a šupky hupky do hajan.
Ráno sme se pěkně nasnídaly, já sem Hance radila při couvání z naší "zakletý" uličky a taky se Maruš naučila i s ručkou :D viď a pak rozloučení ! :)
Zase super večer!!! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama