Březen 2008

Super projížďka *88*

9. března 2008 v 20:03
Tak to nakonec dokázal..viď Tome? :D Přemluvit mě, ať se s tebou jedu project na moto. Ale ještě, že sem jela..bylo to bombaaaaaaaa !!! Letkov, Starý Plzenec, Losiná, Radyně atd...a to počasí jak vyšlo *IN LOVE* Jo a ani sem se už tak nebála, slovo si fakt dodržel. Díky :-*

Jarní prázdniny v Alpách

9. března 2008 v 19:16
Sbaleno, naloženo a může se ject :P V sobotu 1. března naše banda (já,brácha,táta, Hani + sousedi) vyrazila do Rakouskejch Alp :) Štěstí nám moc nepřálo, protože sme cestou narazili na 2 !! objížďky *TIRED* kůli orkánu EMA, ale přece jenom po osmihodinové cestě autem s rozsezenym zadkem sme dorazili v pohodě do Thalbachu. Druhej den sme natěšení už brzo ráno vyrazili do střediska Rosterhöhe..jenže..štěstí sme FAKT neměli..všechny sjezdovky byly v Kitzbühelu zavřený kůli EMĚ :-! Kruci....a to se udělalo tak kráááásněěěěěěěě *88* Teď co.. doma se nám nechtělo bejt, tak sme vyrazili do městečka Zell am See (některým dělal tento název problém..viď Hani?? :D:D). Procházka to byla suprováááá *IN LOVE* (viz foto) Večer sme my MLADÝ hráli Monopoly :D:D:D a modlili se, ať to počasí zítra vyjde.
A vyšlo!!!! Vyjeli sme kabinkou nahoru a užívali si super počasí. Široký sjezdovky, sluníčko a žádný fronty, no co víc si na horách přááááát?? :P Večer sme jako obvykle pařili Monopoly, popíjeli ňákej ten alkoholík a pak padli unaveni do pelechů. Další den sme jeli do Kaprunu na Kitzsteinhorn. Sice strašně sněžilo a foukal vítr, ale s Lukatem a Hani a všema těma hláškama to bylo bombaaaaaaa!!!
"MUDr. Karel Kroupa a Blažena Škopková oznamují.."
"Blaženko...já sem Vám přišel říct, že Vás miluju, že si Vás asi vezmu.."
:D:D a podobný hlášky sme na sebe řvali na svahu skoro celej den :D:D A co teprve ty rána..Hanka si nandavá čočky a Luky najednou zařve... "Jééé balóóón!"
"A kde?????"
"Ste normální?? V zimě a balon?"
"Ty si pako, dyť tam žádnej neni!"
pak přibyl smradifuk, kyselý zelí, PROMIŇ, BALON, nepálí se ti to?, no to je vody, logr, megasvětlo, knedlozelo, to je ďoura a obvyklá hláška: Kde je zas ten trejbal????? :D:D:D
Vůbec nemá cenu přemejšlet, jak Lukato dokáže v půl 8 ráno přijít na to, že na obloze letí BALON, kerej tam vlastně vůbec nebyl!!! :D:D:D Pak se náš milej Lukášek šel mejt a běžel po terase jenom v trenkách a najednou děsná rána !!!
"Slyšeli ste to, jak sem se rozsekal?"
málem sme umřeli smíchy :D:D:D takovou ránu by nikdo nemoh přeslechnout :P Pak se nás Luky celej večer ptal, jestli už má na zadku modřinu :D:D
No, nechtěli byste to taky zažít? Bylo to super 5 dnů a já sem moc ráda, že to takhle vyšlo. Nikdy na to nezapomenu ;) vy moje dvě střívka :-* a ostatní ;)