Srpen 2008

Už mi není 20 let

3. srpna 2008 v 23:23
Už asi 14 dní dopředu sem byla s ostatníma kámošema pozvaná na Honzovo oslavu 21. narozek. V práci to neutíkalo a hrozně sem si přála, aby už bylo 1.8.!!! A konečně. Z práce rovnou do Plazy koupit Fernet 8000 a šup domů.
Po pátý přijela Hani a samozřejmě já sem ještě nebyla vůbec připravená :D Oslava začínala v 18.hod. u Honzy na bytě, ale my sme kvůli mně vyrážely až v 19.h :D:D:D (njn, tak vlasy a dát si obličej na ksicht trvá no :-D)
"Hele, víš kde bydlí jo?"
"No, snad jo :D Toužimská 20."
"Tady to je!"
"Fakt jo?? I neee.. Jo, bajo, Toužimská 20 :D"
"No jo..ale kerej zvonek???"
To je tak, dyž někdo bydlí v bytě a na zvonku jiný méno. Sázky, jakej zvonek to bude a pak psaní bráchovi, aby nám šel otevřít.
"Haloo..holky..tady na vás asi někdo volá z okna."
"Coo?? Joo..no to je na nás, děkujem."
Sázky nevyšly ani jedný, bylo to hned první patro :D:D:D
V bytě už bylo živo, samý chlapi!:P Brácha, Zdeněk, Ondra, Michal a oslavenec Honza už byli docela solidně nakopnutý, no bodeť by ne. Hned co sme přišly, nám byla nabídnuta BOULE. Vydlabanej meloun s vodkou, rumem a šampáněm..no síla!!! Asi za hoďku dorazil Machy, Mlézou, Runtík , Terka a Fernet 8000. Boule nám moc extra s Hani nechutnala (pardón), tak sme přešly na Ferdíka se Spritem, ňamka! Ale asi po třech rychlejch skleničkách se mi trošinku motala hlavička :D Celej večer byly na booku puštěný všelijaký písničky, pop, rock, ale i "blití" a hlavní hrdinkou večera byla Honzovo písnička: Už mi není 20 let!!! ;) Hledání kýble pro Honzu, otvírání vína šroubem z ramínka a zkoušení "sexy" tepláčků nemělo chybu. Asi v jednu sme vyrazili na enko do města. Vostuda po cestě, Machyho stopování a bordel v enku- bomba :D Dorazili sme do Plachty a hurá na parket. Hráli dobře, jenže někdo (žejo Mlézo), navrh, že bysme mohli jít jinam, že je tu děsný vedro, tak se šlo. Nejdřív Mefisto, kde si Machy hodil skvělou tlamu :D a vedro ještě větší, takže PH, jenže vstup 60kč, tak zpátky do Plachty, ale už bylo zavřeno, takže rozlučka s Lukym (nj, práce je práce :D kord rozvážení pečiva za ranního rozbřesku)a hurá do mekáče. Jenže sme šli Špek parkem a kohopa by nenapadlo vzít mě pod vodu, dyž byly všude rozprašovače, viď Machy? :-P Zchytaly to jenom nohy, takže to dopadlo ještě dobře! Z mekáče sme se rozhodovali jít ještě do Šumu, ale nožky bolely a Šum daleko. Pak sme KONEČNĚ BEZ VSTUPU šli do Phčka. V PH asi 15 minutovej tanec na ňákej trance nebo co bez jakýhokoliv slova :D a v pul 5 domů. Deme deme a najednou děsná rána.. všichni čučí, co se děje a Machy si dal ránu o značku na chodníku :D:D:D Kecá, kecá, pleská mě po zadku, a pak to tak dopadá :P Nee, že bych se teď smála :D Půlka party jela ještě k Honzovi do bytu "zkontrolovat" stav flašek :D a naše půlka jela pěkně do hajan. Nejlepší je, když si někdo v 5 ráno kupuje u řidiče tramvaje lístek :D:D:D Kdo nezažil, nepochopí!!! *88*
Byla to bomba akce se super lidičkama *JOKINGLY*, už se těšim na další pařby s váma :-*